Sztuka łączy pokolenia

6 lutego 2024

24 stycznia 2024 r. Prabuckie Centrum Kultury i Sportu było miejscem niezwykłego spotkania, które połączyło pokolenia i przyniosło wiele radości wszystkim uczestnikom.  Z okazji Dnia Babci i Dziadka członkowie klubu ,,Oaza" w Prabutach  mieli okazję do wspólnego świętowania oraz doświadczenia wyjątkowych chwil.

Dzieci z grupy Zuchy B zaprosiły wszystkich zgromadzonych na przygotowane przez nich przedstawienie jasełkowe.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem  występowały na wielkiej scenie przynosząc uśmiech na twarze wszystkich obecnych. Ich występ był nie tylko pięknym widowiskiem, ale także wyrazem szacunku dla seniorów, którzy z dumą i wzruszeniem oglądali ich działania.

Dzięki inicjatywie oraz zaangażowaniu wszystkich uczestników, to spotkanie zapisze się w pamięci jako niezapomniana chwila pełna uśmiechu, wzruszeń i wspólnych przeżyć, które pokazują, że najpiękniejsze momenty w życiu są te, które dzielimy z innymi.