Alicja w Krainie Czarów

9 stycznia 2024

9.01.2024 r. Grupa Zajączki i Zuchy przeżyła niezapomnianą przygodę podczas wycieczki do Kwidzyńskiego Centrum Kultury, gdzie odbywał się musical "Alicja w Krainie Czarów". Wspaniała atmosfera, kolorowe kostiumy i utalentowani aktorzy z teatru Forte sprawili, że dzieci były zachwycone każdą chwilą tego magicznego przedstawienia.

Wycieczka rozpoczęła się wcześnie rano, kiedy to grupa dzieci, pod opieką swoich wychowawców, wyruszyła w pełną radości podróż do Kwidzynia. Już na miejscu atmosfera była niesamowita.

Głównym punktem programu był oczywiście musical "Alicja w Krainie Czarów", oparty na powieści Lewisa Carrolla. Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy Alicji, która przeniosła się do fantastycznego świata pełnego dziwacznych postaci, zagadek i niezwykłych przygód. Aktorzy teatru Forte wcielili się w swoje role z niebywałą precyzją, sprawiając, że każda scenka była fascynującym spektaklem dla młodej publiczności.

Cała wycieczka była nie tylko rozrywką, ale również doskonałą formą edukacji kulturalnej dla najmłodszych. Kwidzyńskie Centrum Kultury z pewnością spełniło swoją rolę jako miejsce, które inspiruje i rozwija zainteresowania artystyczne dzieci.