XIV BIEG ULICZNY LIWA CUP

1 października 2023

30 września 2023 r.

Wczorajsze popołudnie (30 września 2023 r.) upłynęło nam pod znakiem sportowych emocji. O godzinie 14 wystartował bieg Skrzatów, który rozpoczął XIV edycję Biegów Ulicznych LIWA CUP. Bardzo się cieszymy, że liczna grupa naszych przedszkolaków (41 osób) i rodziców, którzy dotrzymywali kroku dzieciom podczas biegu reprezentowała nasze Przedszkole. Trasa liczyła 400 m. Wszyscy ,,Uszatkowi” Sportowcy z uśmiechem na twarzy dotarli do mety, gdzie czekała na nich Pani Dyrektor, która dekorowała ich medalami. Każdy uczestnik otrzymał również drobny upominek od organizatorów biegu.

Nie liczył się wynik i zajęte miejsce lecz uczestnictwo, dobra zabawa i promocja aktywności fizycznej wśród dzieci.

Nie możemy jednak nie wspomnieć o naszych dwóch medalistkach: Idze, która reprezentowała grupę Zuchy B i zdobyła brązowy medal oraz o Antosi z grupy Zuchy A, która z przewagą 100 metrów nad koleżankami dotarła do mety zajmując 1 miejsce. Gratulujemy!

Wszystkim przedszkolakom dziękujemy za udział, życząc sukcesów w następnych latach, Rodzicom za doping, a Pani Dyrektor za piękne medale dla naszych Przedszkolaków.